MADE IN BRAZIL @ SaSaZu

20.10.2012 / 22:00 - 01:00

Info

DJs: Rodrigo Ardilha (Brazil), Bon Finix, Enrico, Lazy&Doctor, I-One

Brazílie, to je země která žije naplno fotbalem, sambou a karnevalem. V posledních letech však žije víc a víc i elektronickou taneční hudbou, která v Brazílii nabrala nevídaných rozměrů a tamní scéna praská ve všech.

Dne 20.října uvítáme v SaSaZu jednoho z top brazilských DJs, Rodrigo Ardilhu, který nám naservíruje house a la "Made in Brazil". Brazilská atmosféra bude rezonovat v celém klubu i prostřednictvím vystoupení capoeira a samba tanečnic.

Rodrigo Ardilha je jedním z nejvíce aktivních DJs na brazilské scéně taneční hudby a dnes se řadí mezi 20 nejlepších DJs (podle SOUND DJ MAG! Brazil). Od roku 1999 byl postupně rezidentem všech nejlepších klubů ve městě Rio de Janeiro a navštívil všechna významná brazilská města a kluby jako Privilege, Pacha, Hard Rock Cafe, Nuth, The Week a další. Rodrigovi sety jsou vždy jedinečným zážitkem, při kterém se taneční parket mění doslova ve hřiště plné zábavy, kde si každý může užít to nejlepší z house music. Jeho skvělá technika, charisma a cit pro hudbu zaručují skvělou zábavu. Pravidelně ho můžete vidět na velkých parties vedle takových DJs jako Tiesto, Steve Angello, Axwell, Kaskade nebo Erick Morillo.

Dále se zúčastní téhle brazilsky pojaté noci známé domácí DJské tváře Bon Finix, Enrico, Lazy&Doctor a zavítá i I-One ze Slovenska.

Akce "Made in Brazil" vypukne ve 22:00 a vstupné činí 200,- Oficiální afterparty proběhne v klubu Studio 54 (Hybernská 38, Praha 1)

www.rodrigoardilha.com www.sasazu.com